Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przyłapany z narkotykami w kieszeni

Data publikacji 04.08.2010

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie już kolejnej osobie przedstawią zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Daniel K. tłumaczył, że narkotyki znalazł na ulicy i nie zdążył ich wyrzucić. Policjanci ustalają pochodzenie zabezpieczonego narkotyku, a zatrzymanemu za posiadanie środków odurzających 17-latkowi grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Wczoraj późnym wieczorem, na ulicy Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie, policjanci obserwowali młodego mężczyznę. Funkcjonariusze podejrzewali, że może on posiadać narkotyki. Gdy mężczyzna zauważył, że jest obserwowany na reakcję było już za późno. Policjanci przystąpili do legitymowania młodego mężczyzny. Był bardzo niespokojny i zdenerwowany. Okazało się, że miał w kieszeni ukryte narkotyki. 17-latek został zatrzymany i przewieziony na komendę. Narkotyki zabezpieczono, a wykonane badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze nie uwierzyli tłumaczeniom 17-latka, że znalazł narkotyki na ulicy i nie zdążył ich wyrzucić. Ustalają teraz, gdzie kupował marihuanę oraz czy zajmował się jej rozprowadzaniem. Za posiadanie zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.
 

kp/hkk
 

Powrót na górę strony