Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna pijana matka

Data publikacji 04.08.2010

Wczoraj przed południem policjanci zatrzymali pijaną matkę, która opiekowała się 10-miesięcznym dzieckiem. Interweniujący funkcjonariusze zbadali ją na zawartość alkoholu i z wynikiem około 2 promili przewieźli do izby wytrzeźwień. Maluch trafił pod opiekę babci. Teraz kobietą zajmą się śródmiejscy śledczy a rodziną sąd rodzinny.

Wczoraj przed południem do oficera dyżurnego jednostki dotarła informacja o awanturze domowej w jednej z kamienic przy ul. Wilczej. Tuż po 9.00 patrol policyjny pojechał do interwencji. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwą kobietę z 10-miesięcznym dzieckiem. Kobieta została sama, a inne osoby uczestniczące w awanturze wyszły z mieszkania. Policjanci przebadali 33-latkę na zawartość alkoholu i z wynikiem około 2 promili przewieźli do izby wytrzeźwień. Dziewczynka trafiła pod opiekę babci.

Dzisiaj zatrzymaną zajmą się policyjni śledczy. Materiały postępowania zostaną niezwłocznie przesłane do sądu rodzinnego, który podejmie decyzje, co dalej z kobietą i jej dzieckiem.

ea/to

Powrót na górę strony