Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł i sprzedał na złom

Data publikacji 04.08.2010

Kolejny złodziej wpadł w ręce piaseczyńskich policjantów. Do policyjnego aresztu trafił Piotr N. Policjanci wpadli na trop złodzieja podczas kontroli lokalnych skupów złomu. Okazało się, że mężczyzna sprzedawał rynny miedziane. 27-latek wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Policjanci przypominają, że za kradzież grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Piaseczyńscy kryminalni pracowali nad rozwiązaniem sprawy kradzieży rynien miedzianych. W ostatnim czasie na terenie Piaseczna i okolic odnotowali kilka takich kradzieży. Funkcjonariusze od początku podejrzewali, że z przestępstwem mogą mieć związek osoby trudniące się zbieractwem metali kolorowych.

Funkcjonariusze rozpoczęli kontrole skupów złomu w powiecie piaseczyńskim. Na jednym z nich udało się odnaleźć skradzione elementy rynien. Idąc dalej tym śladem, policjanci namierzyli młodego mężczyznę, który kilkakrotnie je sprzedawał. Okazał się nim, 27-letni Piotr N.

Mężczyzna wczoraj trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut kradzieży. Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone, że 27-latek usłyszy kolejne oskarżenia. Policjanci przypominają, że za ten czyn grozi kara nawet 5 lat więzienia.
 

kp/hkk
 

Powrót na górę strony