Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał heroinę

Data publikacji 04.08.2010

Policjanci stołecznego wydziału dw. z przestępczością narkotykową zatrzymali 35-letniego Jacka S. Mężczyzna kierował pod wpływem środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli prawie 32 gramy narkotyku. Badanie wykonane testerem wykazało, że była to heroina. Towar został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do komendy stołecznej. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi za to do 8 lat pozbawienia wolności.

Działania operacyjne policjantów stołecznego wydziału dw. z przestępczością narkotykową doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, podejrzewanego o posiadanie narkotyków. 35-letni Jacek S. został zatrzymany w momencie, kiedy wysiadał z samochodu. Jak się okazało, prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających.

Policjanci postanowili przeszukać mieszkanie należące do Jacka S. Na miejscu zabezpieczyli prawie 32 gramy narkotyku. Badanie testerem wykazało, że była to heroina. Ponadto w miejscu zamieszkania mundurowi znaleźli wagę elektroniczną oraz poszukiwany telefon komórkowy. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono pieniądze w kwocie ponad 11 tysięcy złotych oraz 90 euro.

Jacek S. trafił do prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, kierowania pod wpływem środków odurzających oraz paserstwa telefonu komórkowego. Grozi  mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.  

ea

Powrót na górę strony