Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o dilerkę

Data publikacji 02.08.2010

Policjanci z Nasielska w volkswagenie bora znaleźli heroinę. Właściciela auta natychmiast zatrzymali. W lokalu w którym mieszkał Piotra Cz. mundurowi znaleźli wagę elektroniczną oraz około 10g heroiny. 28-latek został już przesłuchany i przedstawiono mu zarzut sprzedaży narkotyków. Dziś zapadnie decyzja o jego ewentualnym areszcie.

Gdy policjanci z Nasielska, na ul. Warszawskiej zatrzymywali do kontroli kierowcę volkswagena bora, mieli już pewne przypuszczenia, co do nieodpowiedzialnego zachowania Piotra Cz. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę. W jego samochodzie mundurowi znaleźli kilka zawiniątek z beżowym proszkiem. 28-latek został natychmiast zatrzymany, a znalezisko zabezpieczone.

W komisariacie proszek poddano badaniu. Okazało się, że jest to heroina. Piotr Cz. trafił do policyjnej celi. W tym czasie policjanci z Legionowa przeszukali mieszkanie w Wieliszewie, w którym mieszkał zatrzymany. Znaleźli tam wagę elektroniczną oraz około 10g heroiny. Wszystko zostało zabezpieczone jako dowody w sprawie.

Z informacji policyjnych wynikało, że mężczyzna może być zamieszany w dilerkę narkotyków. Po wstępnych ustaleniach i zebraniu materiału dowodowego 28-latek został przesłuchany, a następnie przedstawiono mu zarzut sprzedaży środków odurzających. Najprawdopodobniej jeszcze dziś zapadnie decyzja, czy Piotr Cz. najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

 

kp/ij
 

Powrót na górę strony