Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował siekierą

Data publikacji 31.07.2010

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali Ireneusza U., który wczoraj usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała. 45-latek zaatakował obuchem siekiery znajomego, który chciał pomóc sąsiadce. Poszkodowany z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Czyn ten zagrożony jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu. Wtedy to sąsiadka poprosiła poszkodowanego o pomoc. Kobieta chciała odzyskać palnik gazowy, a którego nie chciał jej zwrócić Ireneusz U. Gdy mężczyzna poszedł do 45-latka po zwrot pożyczonej rzeczy, ten rzucił mu palnik pod nogi i zaatakował go siekierą. Poszkodowany został uderzony obuchem siekiery w klatkę piersiową. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Gdy poprawił się stan zdrowia poszkodowanego, złożył wniosek o ściganie sprawcy. Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 45-letniego Ireneusza U. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała. Czyn ten zagrożony jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

ego, hkk
 

Powrót na górę strony