Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskali samochód (aktualizacja)

Data publikacji 03.08.2010

Stołeczni policjanci na terenie Woli odzyskali skradzionego we Francji Opla Zafirę. Auto zostało skradzione w lipcu 2008r. Teraz mundurowi przesłuchują właściciela samochodu, ustalają jak wszedł w jego posiadanie. najprawdopodobniej mężczyzna padł ofiarą oszustów. Z kolei na terenie powiatu wołomińskiego funkcjonariusze zabezpieczyli skradzionego mercedesa.

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową komendy stołecznej Policji na terenie Woli odzyskali skradzionego opla zafirę. Auto zostało skradzione w 2008r .na terenie Francji. Samochód najprawdopodobniej został zarejestrowany na podstawie sfałszowanej dokumentacji. Mundurowi ustalili , że właściciel pojazdu kupił go w komisie. Najprawdopodobniej mężczyzna padł ofiarą oszustów.

Z kolei na terenie powiatu wołomińskiego funkcjonariusze zabezpieczyli skradzionego mercedesa sprintera. Auto było poszukiwane przez policję z Poznania. Jak się okazało, mercedes kilka dni wcześniej został wypożyczony z wypożyczalni w Poznaniu. Osoby, które wypożyczyły samochód posługiwały się fałszywymi danymi i nie zamierzały zwrócić pojazdu.

ea
 


 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.39 MB)

Powrót na górę strony