Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odzyskany telefon, zatrzymany paser

Data publikacji 30.07.2010

Kilka miesięcy temu doszło do rozboju i kradzieży. Kryminalni zatrzymali sprawcę rozboju, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany. Na tym funkcjonariusze nie poprzestali. Dalej pracowali nad sprawą dzięki temu wczoraj odzyskali skradziony w wyniku rozboju telefon komórkowy i zatrzymali 21-letniego Wojciecha B., który odpowie za paserstwo.

Piaseczyńscy kryminalni kilka miesięcy temu pracowali nad wykryciem sprawcy rozboju, do którego doszło w pociągu relacji Warszawa-Radom. Poszkodowanemu mężczyźnie skradziono wtedy, m.in. telefon komórkowy. Policjanci zatrzymali sprawcę tego rozboju, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Wówczas nie udało się policjantom odzyskać skradzionych w wyniku rozboju przedmiotów. Nie oznaczało to, że kryminalni zaprzestali wykonywania dalszych czynności. Po dokonanych ustaleniach i przeprowadzonych działaniach obserwacyjno-zasadzkowych dotarli do pasera.

Policjanci wczoraj odzyskali i zabezpieczyli skradziony telefon. Chwilę później zapukali do drzwi pasera, 21-letniego Wojciecha B. Jeszcze dziś mężczyzna usłyszy zarzut paserstwa. Czyn ten zagrożony jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/hkk

Powrót na górę strony