Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Padł ofiarą „psiej budy”

Data publikacji 30.07.2010

Dwaj bracia usłyszą dziś zarzuty pobicia konkubenta swojej matki. Jak wstępnie ustali prowadzący sprawę józefowscy policjanci, powodem awantury stała się psia buda, a dokładnie miejsce, gdzie miała ona stanąć. Czyn, którego dopuścił się 22-letni Marcin i 23-letni Mariusz S. zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Gdyby 38-letni Adrian W. wiedział czym zakończy się dla niego spór o miejsce ustawienia psiej budy, jaki toczył z synami swojej konkubiny, to do tego zdarzenia najprawdopodobniej by nie doszło.

Do komisariatu Policji w Józefowie zgłosił się Adrian W. chcąc zgłosić pobicie. Oficer dyżurny widząc, w jakim jest stanie natychmiast wezwał do komisariatu pogotowie, skąd mężczyzna trafił bezpośrednio do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna został pobity przez dwóch braci S. synów swojej konkubiny. Policjanci odtworzyli przebieg tego zdarzenia, okazało się że Adrian W. postanowił zmienić lokalizację psiej budy stojącej na podwórzu. Nie spodobało się to 22-letniemu Marcinowi i 23-letniemu Mariuszowi S. najpierw wdali się z Adrianem W. w utarczkę słowną, a ta po chwili przekształciła się w brutalne bicie Adriana W. przez obu braci.

Wczoraj sprawcy pobicia zostali zatrzymani. Po usłyszeniu zarzutów ich sprawa trafi do otwockiej Prokuratury. Czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

ea/js

Powrót na górę strony