Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chwalili się, że pobili i ukradli telefon

Data publikacji 26.07.2010

Sprawcy wzięli leżący na ladzie telefon komórkowy. Gdy właściciel upomniał się o swoją własność został dotkliwie pobity przez 3 mężczyzn. Mundurowi zatrzymali Kamila S., Mariusza S. oraz Cezarego C. w mieszkaniu przy ulicy Wrzeciono. Mężczyzn zdradziło przechwalanie się, że pobili jakiegoś „gościa” i „walnęli” mu telefon. Sprawcom już zostały przedstawione zarzuty za kradzież i pobicie.

Pokrzywdzony późnym wieczorem poszedł do sklepu nocnego po zakupy. W sklepie spotkał znajomą, z którą zaczął rozmawiać. Telefon, stanowiący jego własność położył na ladzie sklepowej. W międzyczasie mężczyzna wyszedł zapalić papierosa, gdy wrócił do sklepu okazało się, że telefon wziął mężczyzna, który przyszedł wraz ze znajomymi. Gdy pokrzywdzony zorientował się, kto wziął jego komórkę podszedł do tego mężczyzny i poprosił o jej zwrot. Takie zachowanie zdenerwowało złodzieja. Uderzył pokrzywdzonego w twarz, a gdy ten przewrócił się, zaczął go kopać po całym ciele. Po chwili dołączyło do sprawcy dwóch jego kompanów i we trzech bili pokrzywdzonego.

Na szczęście mężczyźnie udało się uciec. Chwilę później na miejscu była już Policja, która zaczęła szukać sprawców.

Mundurowi przechodząc obok bloku przy ulicy Wrzeciono usłyszeli rozmowę grupy mężczyzn, która chwaliła się, że kilka minut wcześniej pobili jakiegoś „gościa” i „walnęli” mu telefon. Patrolowcy weszli więc do tego mieszkania. Za łóżkiem znaleźli telefon należący do pokrzywdzonego. Sześciu mężczyzn i jedna kobieta zostało zatrzymanych.

Pokrzywdzony, wśród zatrzymanych rozpoznał trzech mężczyzn, którzy ukradli mu telefon i pobili. Kamil S., Mariusz S. oraz Cezary C. odpowiedzą teraz za pobicie i kradzież. Pozostałe osoby po przesłuchaniu zostały zwolnione. Telefon wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi.

ea/eb

Powrót na górę strony