Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krewki były mąż

Data publikacji 12.07.2010

Pomimo orzeczonego 3 lata temu rozwodu nadal znęcał się psychicznie i fizycznie nad byłą żoną. Podczas ostatniej awantury przyłożył jej nóż do szyi i groził, że zabije. Policjanci zatrzymali krewkiego 50-latka. Miał 1,3 promila alkoholu we krwi. Wcześniej Tadeusz Ł. był już karany za podobne przestępstwa. Dziś prokurator zdecyduje o jego dalszym losie.

Policjanci z patrolówki zostali wezwani do jednego z mieszkań na terenie Przyczółka Grochowskiego. Miało tam dojść do awantury, którą wywołał pijany mężczyzna. Na miejscu wzywająca pomocy poinformowała mundurowych, że jej były mąż po raz kolejny będąc pod wpływem alkoholu zaczął znęcać się nad nią psychicznie i fizycznie, a nawet dopuścił się gróźb pozbawienia jej życia.

Z relacji kobiety wynikało, że 50-letni Tadeusz Ł. wyzywał ją i poniżał. Kilkakrotnie szarpał ją za ubrania, przewrócił na łóżko, uderzył dwukrotnie w twarz. Na tym jednak nie koniec. W pewnym momencie chwycił nóż kuchenny, początkowo wymachiwał nim w kierunku pokrzywdzonej, aż wreszcie przyłożył do jej szyi i zagroził, że ją zabije. Opamiętał się, kiedy była żona stwierdziła, że wezwie Policję.

Zatrzymano Tadeusza Ł., miał 1,3 promila alkoholu we krwi. Z policyjnych informacji wynika, że zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Dziś o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony