Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił i okradł byłą żonę

Data publikacji 09.07.2010

Dzisiaj nad ranem policjanci ze Śródmieścia zatrzymali obywatela Ukrainy, który kilka godzin wcześniej pobił i okradł swoją exs-żonę. Funkcjonariusze odzyskali część ze skradzionych przedmiotów. Mężczyzna z wynikiem prawie 1.5 promila trafił do izby wytrzeźwień. dzisiaj zajmą się nim śledczy, którzy będą prowadzili czynności w kierunku znęcania się i rozboju. Za ten czyn grozi do 12 lat więzienia.

Wczoraj przed 22.00 do jednego z mieszkań przy ul. Przechodniej została wezwana policyjna załoga. Tam oczekiwała na funkcjonariuszy pobita kobieta. Z jej relacji wynikało, że kilkanaście minut wcześniej do tego lokalu przyszedł jej były mąż, pobił ją i zabrał z domu torebkę z telefonem, dokumentami i pieniędzmi.

Rozpoczęło sie poszukiwanie sprawcy.  Około 5.00 pokrzywdzona ponownie zadzwoniła do oficera dyżurnego informując, że jej były mąż  dobija się do drzwi mieszkania. Policjanci natychmiast przyjechali na miejsce i zatrzymali mężczyznę. W czasie przeszukania znaleziono przy nim torebkę i skradziony telefon komórkowy. Niestety pieniędzy już nie było. Po badaniu alkomatem z wynikiem prawie 1.5 promila sprawca zdarzenia trafił do izby wytrzeźwień.

Dzisiaj śledczy zajmujący się sprawą przekażą materiały do prokuratury celem przedstawienia zatrzymanemu zarzutów rozboju. W sprawie będzie także zbadany wątek znęcania się na byłą żoną. Za te czyny grozi mu do 12 lat więzienia.

 

ak, to

 

Powrót na górę strony