Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł w sklepie, a sprzedać chciał na stadionie

Data publikacji 07.07.2010

67 sztuk firmowych czekoladek na łączną kwotę 870 złotych ukradł z jednego z supermarketów w Jabłonnie 30-letni mężczyzna. Jarosław H. został zatrzymany przez policjantów w chwili, kiedy chciał wyjść ze sklepu pomijając stanowiska kasowe. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj około godziny 20:30 pracownicy ochrony jednego z supermarketów w Jabłonnie zauważyli na monitorach kamer przemysłowych mężczyznę, który pakował z półek do plecaka firmowe bombonierki. Obsługa powiadomiła oficera dyżurnego komisariatu o tym, co zobaczyła.

Na miejsce skierowany został natychmiast najbliższy patrol, który zatrzymał 30-latka w chwili, kiedy ten próbował wyjść ze sklepu nie płacąc za zrabowany towar. 67 sztuk firmowych bombonierek wartych prawie 900 złotych miało trafić na stadion X-lecia, gdzie Jarosław H. planował je sprzedać ze sporym zyskiem. Mężczyzna jest już znany stróżom prawa. W przeszłości był notowany za podobne przestępstwa. Teraz może spędzić za kratkami nawet 5 lat.


mb, rsz.
 

Powrót na górę strony