Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W reklamówce miał 0,5 kilograma amfetaminy

Data publikacji 06.07.2010

Wczoraj w ręce wolskich policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego wpadł 27-letni mężczyzna podejrzewany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W miejscu, gdzie został zatrzymany funkcjonariusze zabezpieczyli 0,5 kilograma amfetaminy. Dzisiaj zajmą się nim śledczy.

Około 21:00 wolscy policjanci podczas patrolowania dzielnicy zauważyli przy ul. Górczewskiej podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Obserwowany trzymał w dłoni reklamówkę, kiedy zobaczył mundurowych błyskawicznie rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze zatrzymali go na przystanku autobusowym.

W koszu na śmieci, przy którym stał mężczyzna mundurowi zabezpieczyli należącą do niego reklamówkę z narkotykami. Po zbadaniu i zważeniu przez techników kryminalistyki okazało się, że to amfetamina w ilości 0,5 kilograma. Ponadto na poczet przyszłych kar zabezpieczono 150 złotych i 60 dolarów, które zatrzymany miał przy sobie. Sprawa trafiła do wolskich dochodzeniowców. 27-latek był już zatrzymywany za posiadanie środków odurzających.

 

ak, eg

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.44 MB)

Powrót na górę strony