Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejna pijana matka

Data publikacji 06.07.2010

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali pijaną matkę, która opiekowała się trójką swoich dzieci. Interweniujący funkcjonariusze zbadali ją na zawartość alkoholu i z wynikiem około 2 promili przewieźli do izby wytrzeźwień. Dwoje dzieci trafiło pod opiekę babci a jedno zostało na obserwacji w szpitalu. Teraz kobietą zajmą się śródmiejscy śledczy a rodziną sędzia rodzinny.

Do oficera dyżurnego śródmiejskiej komendy dotarła informacja o awanturze domowej w jednej z kamienic przy ul. Nowy Świat. Tuż po 16.00 patrol policyjny pojechał do interwencji. Na miejscu była tylko nietrzeźwa kobieta z trójką dzieci, która opowiadała, że kilkanaście minut wcześniej doszło do awantury pomiędzy nią, a rodziną jej męża. Ona została sama a inne osoby uczestniczące w zdarzeniu wyszły z mieszkania.

Policjanci przebadali 34-latkę na zawartość alkoholu i z wynikiem około 2 promili przewieźli do izby wytrzeźwień. Dwoje starszych dzieci trafiło pod opiekę babci a najmłodsze roczne trafiło do szpitala.
Dzisiaj zajmą się nią policyjni śledczy. Materiały postępowania zostaną niezwłocznie przesłane do sądu rodzinnego, który podejmie decyzję, co dalej z zatrzymaną kobietą i jej dziećmi.

dt, to

 

Powrót na górę strony