Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradał własną matkę i siostrę

Data publikacji 06.07.2010

Od kwietnia systematycznie kradł własnej matce oraz siostrze wszystkie wartościowe rzeczy, które można było sprzedać. Pokrzywdzone kobiety wyceniły straty na 15 tys. złotych. 17-letni Paweł M. został zatrzymany przez policjantów z warszawskich Włoch po tym, jak w komisariacie przy ulicy 17-Stycznia zostało złożone zawiadomienie o kradzieży.

Do komisariatu na warszawskich Włochach zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o tym, że została okradziona przez własnego syna.

Policjanci ustalili, że Paweł M. od kwietnia tego roku systematycznie okradał własną matkę i siostrę. Wynosił z domu biżuterię oraz wszystkie wartościowe przedmioty, które można było sprzedać. Zgłaszająca nie miała wątpliwości, że sprawcą kradzieży jest jej 17-letni syn.

Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do realizacji sprawy. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali Pawła M. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że wszystkie skradzione rzeczy sprzedał przygodnie napotkanym osobom za niewielkie kwoty, a pieniądze uzyskane z przestępstwa przeznaczył na alkohol i narkotyki. Paweł M. usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ew

 

 

Powrót na górę strony