Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani dwaj 18-letni sprawcy brutalnego rozboju

Data publikacji 30.06.2010

Pasażer, który wysiadł na stacji kolejowej w Celestynowie, przez 15 minut był bity i kopany. Sprawcy skradli mu 190 złotych i telefon komórkowy. Wczoraj 18-letni Paweł Z. i Norbert G. zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z otwockiego wydziału kryminalnego i policjantów z Karczewa. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Dla jednego z pasażerów, który 1 maja wysiadł na stacji w Celestytnowie, dzień zakończył się tragicznie. 45-letni mężczyzna został brutalnie napadnięty w pobliżu stacji kolejowej. Jak ustalili prowadzący sprawę otwoccy i karczewscy policjanci, przez prawie 15 minut ofiara napaści była bita i kopana po całym ciele, z kieszeni spodni sprawcy zabrali portfel, w którym było 190 złotych oraz telefon komórkowy.

Funkcjonariusze szczegółowo, dzień po dniu, byli coraz bliżej dotarcia do sprawców tego rozboju. Wczoraj w ręce mundurowych wpadli dwaj 18-latkowie Paweł Z. i Norbert G. Młodzi mężczyźni w żaden logiczny sposób nie potrafili wytłumaczyć się ze swojego zachowania. Ponadto przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze odnaleźli telefon komórkowy, skradziony w 2006 roku w Warszawie.

Za przestępstwo, którego się dopuścili obu 18-latkom grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

ea/js

Powrót na górę strony