Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

10 włamań do pojazdów

Data publikacji 30.06.2010

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu trafnie wytypowali, a zaraz potem zatrzymali sprawcę 10 kradzieży z włamaniem do pojazdów. 28-letni Sebastian S. na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy ukradł 4 radia CB, 4 radioodtwarzacze, 2 pary markowych okularów słonecznych, nawigację samochodową i kilka drobiazgów. Ostatnio był zatrzymywany kilkanaście dni wcześniej również pod zarzutem kradzieży z włamaniem do samochodu.

Policjanci prowadzący sprawy kradzieży i kardzieży z włamaniem przeanalizowali wpływające do komendy zawiadomienia, po czym dokonali stosownych ustaleń i operacyjnych sprawdzeń, a na koniec wytypowali prawdopodobnego sprawcę kilku z nich.

28-letni Sebastian S. był dorze znany funkcjonariuszom, miał już na swoim koncie podobne czyny, a nawet całkiem niedawno był zatrzymywany. Tym razem stróże prawa udowodnili mu aż 10 czynów. Na przestrzeni dwóch miesięcy włamywał się do różnych samochodów. Każdorazowo kradł wszelkie cenne przedmioty. Najczęściej były to radioodtwarzacze, radia CB, zdarzyło się nawet, że zabrał 2 pary markowych okularów przeciwsłonecznych.

Mężczyzna po zatrzymaniu , w komendzie przyyznał się do popełnienia wszystkich tych przestępstw. W przeszłości był juz karany. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

dt, jw

 

Powrót na górę strony