Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi zatrzymali włamywacza

Data publikacji 29.06.2010

Dzięki trafnemu typowaniu, policjanci z mińskiego rewiru dzielnicowych zatrzymali złodzieja, który włamał się do pomieszczenia gospodarczego, na terenie jednej z prywatnej firm przy ulicy Stankowizna w Mińsku Mazowieckim. Dzielnicowi odzyskali wszystkie skradzione elektronarzędzia i akcesoria elektryczne. Złodziejem okazał się 24-letni Karol G. Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem.

Na terenie należącym do jednego z mińskich przedsiębiorców przy ulicy Stankowizna, pojawili się złodzieje. Nieznany sprawca pod osłoną nocy włamał się do pomieszczenia gospodarczego, skąd wyniósł dwa przedłużacze, wkrętarkę, szlifierki i piłę spalinową. Sprawą zajęli się policjanci z mińskiej powiatówki.

Kiedy funkcjonariusze z grupy operacyjno-procesowej pracowali na miejscu zdarzenia, dzielnicowi typowali już sprawców. Policjanci podejrzewali o kradzież jednego z okolicznych mieszkańców. Kiedy przeszukano mieszkanie 24-letniego Karola G. odnaleziono część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna przyznał się funkcjonariuszom do kradzieży, wskazując w lesie miejsce porzucenia pozostałych elektronarzędzi.

Karol G. trafił do Komendy. Po nocy spędzonej w celi, zabrano go na przesłuchanie. Tam przedstawiono mu zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem. Włamywacz dobrowolnie poddał  się karze. Tymczasem właściciel nie krył radości ze szczęśliwego finału tej sprawy.

ea/dn

Powrót na górę strony