Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zauważył policjantów

Data publikacji 27.06.2010

Jakież musiało być zdziwienie wywiadowców, kiedy podczas prowadzonej przez nich obserwacji, pewien młody człowiek bez jakichkolwiek ogródek i zahamowań tuż przed maską ich radiowozu, zaczął palić skręta marihuany. Policjanci zareagowali błyskawicznie, a 26-letni Michał T. w momencie zatrzymania stwierdził, że po prostu nie zauważył policjantów. W sumie miał przy sobie 1,8 grama narkotyków. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Wywiadowcy prowadzili w radiowozie obserwację terenu jednego z osiedli. W pewnym momencie, tuż przed maską radiowozu stanął młody człowiek i bez żadnego skrępowania, czy zdenerwowania zrobił sobie skręta z marihuany i chciał go spalić.

Policjanci nie wierzyli własnym oczom. Zareagowali natychmiast. Zabezpieczyli narkotyk i poinformowali Michała T. o zatrzymaniu. Okazało się, że w kieszeni skrywał jeszcze dwie działki tego samego suszu roślinnego. 26-latek stwierdził, że zwyczajnie, po prostu nie zauważył policjantów. Technicy kryminalistyki wykonali stosowne czynności, okazało się, że mężczyzna w sumie miał przy sobie 1,8 grama marihuany.

Zatrzymany usłyszał w dochodzeniówce zarzut. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, jw
 

 

Powrót na górę strony