Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy nieletnie na zakończenie szkoły pobiły koleżankę

Data publikacji 26.06.2010

Nieprzyjemnie rozpoczęły się wakacje dla 15-letniej uczennicy gimnazjum, która została zaczepiona i pobita przez trzy dziewczyny z tej samej szkoły. Policjanci z Nasielska wyjaśniają, dlaczego tak agresywnie zareagowały nastolatki, które niebawem trafią przed sąd do spraw rodzinnych i nieletnich. Jaką karę poniosą za swoje zachowanie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż po rozdaniu świadectw na zakończenie roku szkolnego. Gimnazjalistka wracała do domu, gdy na ul. Kilińskiego została zaczepiona przez trzy dziewczyny. Z ustaleń policjantów wynika, że dwie uniemożliwiłyjej jej przejście, a trzecia zaczęła popychać. Następnie jedna z nich zaczęła bić pokrzywdzoną po twarzy. Po chwili dołączyły do niej koleżanki.

Jak tylko do policjantów z komisariatu w Nasielsku dotarła informacja o pobiciu, od razu zaczęli wyjaśniać okoliczności zdarzenia i osoby uczestniczące w nim. Wszystko wskazuje na to, że w sprawę są zamieszane 14-letnia Karolina oraz jej dwie 15-letnie koleżanki, tj.: Karolina i Katarzyna. Swoją wersję zdarzenia nieletnie będą mogły w najbliższym czasie opowiedzieć sądowi do spraw rodzinnych i nieletnich. Ten sam sąd zadecyduje o dalszym losie nastolatek.

dt, ij

 

Powrót na górę strony