Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla narkotykowego dilera

Data publikacji 24.06.2010

Na trzy miesiące trafił do aresztu 23-letni mieszkaniec Ochoty. Mężczyzna jest podejrzany o handel narkotykami. Jak ustalili policjanci, zatrzymany rozprowadzał heroinę wśród znajomych na terenie dzielnicy. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i mieniu z Ochoty stale monitorują środowisko dilerów narkotykowych. Obserwują i sprawdzają miejsca, w których dochodzi do transakcji.

I tym razem ciężka praca policjantów z komendy przy ulicy Opaczewskiej przyniosła oczekiwane efekty. Kolejny mężczyzna zajmujący się rozprowadzaniem środków odurzających na terenie dzielnicy wpadł w ręce funkcjonariuszy. Jak ustalili kryminalni, mężczyzna od pewnego czasu sprzedawał narkotyki. Zarabiał na handlu heroiną.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego przez kryminalnych i policjantów z dochodzeniówki 23-latek usłyszał zarzut udziału w obrocie środkami odurzającymi. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

ea/ew

 

Powrót na górę strony