Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwoje poszukiwanych w jednym domku

Data publikacji 22.06.2010

Kryminalni nie spodziewali się, że podczas jednej interwencji, w jednym domku campingowym odnajdą aż dwójkę poszukiwanych. Katarzyna H. na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu spędzi za kratkami 6 miesięcy, natomiast za 50-letnim Sławomirem K. wydano aż 4 zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i 1 zarządzenie doprowadzenia do prokuratury.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu lub zakładu karnego 43-letnia Katarzyna H. może przebywać na terenie campingu. Z informacji, jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że wspólnie z konkubentem wynajmuje tam jeden z domków.

Kryminalni udali się na miejsce z samego rana. O 6.10. zapukali do drzwi domku campingowego. Okazało się, że wszyscy lokatorzy jeszcze spali. Wśród nich była jedna kobieta i dwóch mężczyzn.

Poszukiwana 43-latka w pierwszym momencie nie chciała okazać dokumentu potwierdzającego jej tożsamość, a chwilę potem podała fałszywe dane osobowe. Policjanci nie dali się zwieść tym krętactwom. Bardzo szybko potwierdzili, że rzeczywiście jest to Katarzyna H. Poza nią i jej konkubentem w domku campingowym zamieszkiwał jeszcze jeden mężczyzna, 50-letni Sławomir K. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie wyszło na jaw, że on także jest poszukiwany. Wydano za nim 4 zarządzenia ustalenia miejsca pobytu i 1 zarządzenie doprowadzenia do prokuratury. Zarówno kobieta jak i mężczyzna twierdzili, że są zaskoczeni wizytą stróżów prawa i nie mieli pojęcia o tym, że byli poszukiwani.

Oboje trafili do komendy. Sławomira K. zgodnie z dyspozycją zarządzenia policjanci doprowadzili do prokuratury, natomiast Katarzyna H. trafiła do aresztu, gdzie spędzi najbliższych 6 miesięcy.

dt, jw
 

 

Powrót na górę strony