Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetaminę ukryła w biustonoszu

Data publikacji 22.06.2010

Ponad 100 gramów amfetaminy zabezpieczyli śródmiejscy policjanci. Narkotyki znaleźli u 19-letniej Eweliny K. oraz 21-letniego Sebastiana K. Oboje zostali zatrzymani wczoraj wieczorem na Pradze Północ. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło podejrzane zachowanie młodych ludzi. Po przewiezieniu na komendę okazało się, że w bieliźnie ukryli narkotyki. 19-latce i 21-latkowi przedstawiono zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyku. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas działań operacyjnych na Pradze Północ śródmiejscy policjanci zauważyli dwie osoby, których zachowanie mogłoby wskazywać, że mają coś do ukrycia. Ich podejrzenia potwierdziły się po wylegitymowaniu 19-letniej Eweliny K. oraz 21-letniego Krzysztofa K.

Po przeszukaniu na komendzie okazało się, że młoda kobieta w biustonoszu ukryła 50 gramów amfetaminy. W jej torebce natomiast funkcjonariusze znaleźli małą wagę elektroniczną oraz działkę marihuany. 50 gramów amfetaminy ukrył w bieliźnie również jej 21-letni kolega Sebastian K.

Obojgu przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Dziś sąd na wniosek prokuratora zdecyduje o tymczasowym areszcie wobec zatrzymanych.

ea
 

Powrót na górę strony