Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli po tygodniu w zaroślach

Data publikacji 16.06.2010

Policjanci z patrolówki tuż po otrzymaniu zgłoszenia od pracowników stacji paliw zatrzymali parę złodziei. Oliwia M. (lat 24) i Marcin T. (lat 28) po tygodniu od momentu dokonania kradzieży powrócili na tę samą stację, nie spodziewali się jednak, że zostaną rozpoznani. Mundurowi znaleźli ich ukrytych nieopodal w zaroślach. Zatrzymanym zarzuca się kradzież gum do żucia o wartości ponad 300 złotych.

Funkcjonariusze z referatu patrolowo-interwencyjnego udali się na stację paliw, gdzie pracownicy mieli wskazać złodziei. Na miejscu okazało się, że tydzień wcześniej młoda kobieta z mężczyzną wspólnie ukradli 82 paczki gum do żucia i napój energetyzujący, wszystko o łącznej wartości ponad 300 złotych. Wówczas udało się sprawcom umknąć. Powrócili jednak po 7 dniach i bez trudu zostali rozpoznani. Tym razem nic nie zabrali, ale ponownie przed przyjazdem Policji uciekli.

Mundurowi od razu podjęli pościg i już po kilku minutach w okolicznych zaroślach znaleźli 24-letnią Oliwię M. i 28-letniego Marcina T. Sprzedawcy ze stacji benzynowej potwierdzili, że to dokładnie te same osoby, które dokonały kradzieży. Para trafiła do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy przedstawią im zarzut kradziezy. Grozi im do 5 lat więzienia.

 

ak, jw

 

 

Powrót na górę strony