Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za narkotyki

Data publikacji 15.06.2010

Heroinę, kokainę, wagę elektroniczną oraz aluminiową folię do porcjowania narkotyków znaleźli w mieszkaniu na Mokotowie policyjni wywiadowcy. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 23 i 21 lat. Rafał L. oraz Arkadiusz A. usłyszeli w prokuraturze zarzuty, a wczoraj sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

Funkcjonariusze w trakcie kontroli jednego z parkingów przy ulicy Wołoskiej zauważyli audi, w którym po stronie pasażera siedział podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Kiedy policjanci podeszli bliżej, zauważyli, że trzyma on w ręku strzykawkę. 27-latek zaskoczony obecnością funkcjonariuszy, oddał strzykawkę oraz folię aluminiową z brązowym proszkiem. Po sprawdzeniu zabezpieczonej substancji okazało się, że jest to heroina. Mężczyzna trafił do komendy. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

W tym czasie policjanci ustalili również osoby, od których mężczyzna zakupił heroinę. Rafał L. oraz Arkadiusz A. zostali zatrzymani przez wywiadowców na parkingu przy ulicy Wołoskiej. W miejscu ich zamieszkania funkcjonariusze znaleźli ponad 59 gramów heroiny, 7 gramów kokainy , wagę elektroniczną oraz aluminiową folię do porcjowania narkotyków. 23-latek usłyszał w prokuraturze zarzut udzielania środków odurzających, a jego 21-letni kolega również posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wczoraj sąd na wniosek prokuratury zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

 

ak, mb

Powrót na górę strony