Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany z 5-miesięcznym synkiem

Data publikacji 07.06.2010

Policjanci z Ursynowa zatrzymali wczoraj wieczorem pijanego mężczyznę, który zajmował się swoim pięciomiesięcznym synkiem. Funkcjonariusze zastali go na parkingu przy ulicy Dereniowej. Michał H. spędził noc w izbie wytrzeźwień, a dziecko trafiło do matki. Za narażenie go na niebezpieczeństwo, kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Była 19.30 kiedy policjanci z Ursynowa zostali wezwani na parking przy ulicy Dereniowej, gdzie miał przebywać pijany mężczyzna z malutkim dzieckiem. Policyjny patrol był już po chwili na miejscu. Funkcjonariusze zastali tam mężczyznę, którego zachowanie wskazywało że może być pod wpływem alkoholu. Na rękach trzymał niemowlę.

28-letni Michał H. został zatrzymany. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w izbie wytrzeźwień Chłopczyk trafił pod opiekę matki. Jeżeli okaże się, że mężczyzna swoim zachowaniem mógł narazić na niebezpieczeństwo swojego 5-miesięcznego synka, może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.
 

dt, mb

 

Powrót na górę strony