Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył na szafie

Data publikacji 28.05.2010

Kryminalni z Targówka zapukali do mieszkania 20-latka. W środku znaleźli ukryte na szafie narkotyki. Po zabezpieczeniu mefedronu, haszyszu i marihuany mężczyzna został zatrzymany. Teraz 20-latek najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to nawet do 3 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Targówka już od pewnego czasu analizowali informacje i sprawdzali osoby podejrzewane o posiadanie środków odurzających. Na podstawie uzyskanych danych podejrzewali, że w jednym z mieszkań na Targówku mogą znajdować się narkotyki.

Wcześnie rano zapukali do drzwi lokalu. Wewnątrz był mężczyzna, zaskoczony widokiem policjantów. Zapewniał funkcjonariuszy, że nie posiada w mieszkaniu żądnych substancji zabronionych. Kryminalni nie dali się zwieść. Podczas przeszukania znaleźli ukryte w szafach w workach foliowych narkotyki.

Policjanci zatrzymali 20-latka. Zabezpieczone substancje przebadali technicy kryminalistyki. Okazało się, że obywatel Polski miał około 70 g mefedronu, około grama haszyszu i około 20 g marihuany.
Śledczy z Targówka po zebraniu kompletu materiałów przekażą w ręce prokuratora 20-letniego Igora S. Najprawdopodobniej usłyszy on zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara nawet do 3 lat więzienia. 20-latek w przeszłości był karany za podobne przestępstwo.

 

ak, ms
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 6.86 MB)

Powrót na górę strony