Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Miał amfetaminę, wagę i dowód innej osoby

Data publikacji 27.05.2010

Kryminalni z Bielan zatrzymali Adriana Ł. Mężczyzna posiadał przy sobie wagę elektroniczną oprószoną białym proszkiem oraz torebkę foliową, w której znajdowała się sproszkowana substancja koloru białego. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie 0,6 grama amfetaminy. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli dowód osobisty innej osoby. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i przywłaszczenia dokumentu.

Kryminalni w ramach walki z przestępczością narkotykową dokonują kontroli miejsc będących punktem spotkań dilerów, monitorują środowiska narkomanów, zdobywają i sprawdzają informacje dotyczące osób handlujących i ich odbiorców, prowadzą obserwacje, a także dokonują kontroli osób, wobec których mają podejrzenia.

W wyniku ich pracy operacyjnej, został zatrzymany Adrian Ł., u którego policjanci zgodnie ze swoim podejrzeniem, znaleźli wagę elektroniczną i biały proszek schowany w majtkach. Po przebadaniu substancji potwierdzono, że jest to amfetamina. Podczas przeszukania mieszkania, policjanci znaleźli dowód osobisty wystawiony na inną osobę. 38-latek tłumaczył się, że zostawiła go u niego koleżanka. Policjanci nie dali wiary temu tłumaczeniu.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia amatorem amfetaminy zajęli się bielańscy dochodzeniowcy. Mężczyzna został przesłuchany. Odpowie teraz za posiadanie środków odurzających i przywłaszczenie dowodu osobistego. Po przedstawieniu mu zarzutu, Adrian Ł. przyznał się i dobrowolnie poddał karze.

dt, eb

 

Powrót na górę strony