Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kucnął przy kasie

Data publikacji 20.05.2010

Wolscy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali obywatela Gruzji. Mężczyzna usiłował włamać się do kasy fiskalnej. Przeszkodziła mu w tym pracownica sklepu. 36-latek usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem i paserstwa. Przy nim policjanci znaleźli kradziony telefon komórkowy, a także pieniądze, drut, kluczyki i pilnik do paznokci. Jego sprawa zostanie przekazana do sądu.

Przed 19:00 wolscy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani do sklepu w centrum dzielnicy. Na miejscu okazało się, że obywatel Gruzji próbował włamać się do kasy fiskalnej. Mężczyzna kucną nieopodal niej i udając zainteresowanie wiszącymi ubraniami, obserwował sklep. Podejrzane zachowanie klienta spostrzegła jedna z pracownic. Gdy podeszła do 36-latka, ten błyskawicznie rzucił się do ucieczki. Nie wiedział, że wyjście zostało zablokowane przez ochroniarzy.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Żytniej. Przy 36-latku funkcjonariusze zabezpieczyli kluczyki, komórkę, drut, pilnik do paznokci i pieniądze w kwocie 80 dolarów. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że aparat telefoniczny, który mężczyzna miał przy sobie, jest poszukiwany.

Podejrzany usłyszał już dwa zarzuty: usiłowania kradzieży z włamaniem i paserstwa. Niebawem sprawę rozpatrzy sąd.

ea/eg


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.7 MB)

Powrót na górę strony