Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za usiłowanie włamania

Data publikacji 19.05.2010

Wybita szyba, zakrwawiona lada i liczne obrażenia ciała u sprawcy oraz ponad 700 złotych strat, to skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek popołudniu na ulicy Królowej Jadwigi w Legionowie. 14-letni Krystian T. stłukł okno wystawowe w kiosku chcąc w ten sposób dostać się do środka.

Wszystko wskazuje na to, że14-latek za wszelką cenę chciał stać się właścicielem papierosów, które chłopak chciał zdobyć włamując się do kiosku i nie płacąc za nie. Krystian T. jest doskonale znany miejscowym stróżom prawa i ma już na swoim koncie kilka czynów karalnych.

Wczoraj tuż po 14-stej chłopak został zatrzymany po krótkim pościgu przez policjantów z drogówki. Informacja o zdarzeniu dotarła na komendę drogą telefoniczną od jednego z przypadkowych przechodniów, który zauważył uciekającego zakrwawionego mężczyznę i goniącego go właściciela kiosku.

Podczas zatrzymania Krystian T. był agresywny i nie reagował na polecenia wydawane przez interweniujących policjantów. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu we krwi. Za to, co zrobił odpowie teraz przed sądem rodzinnym.

dt, rsz

 

Powrót na górę strony