Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z marihuaną w domu poszukiwanego kolegi

Data publikacji 18.05.2010

Do celi grodziskiej komendy trafił wczoraj 18-latek. Patryk B. wpadł w ręce kryminalnych w mieszkaniu swojego poszukiwanego kolegi. Uwadze policjantów nie uszła jego próba odłożenia na półkę torebki z marihuaną. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Nastolatek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków, a poszukiwany Łukasz Ł. odbędzie zastępczą karę pozbawienia wolności.

Jednym z zadań wykonywanych wczoraj przez grodziskich kryminalnych było zatrzymanie poszukiwanego 21-latka. Decyzją sądu Łukasz Ł. w zamian za grzywny miał odbyć zastępczą karę pozbawienia wolności. Po 15.00 policjanci pojawili się w jego mieszkaniu. Na miejscu oprócz poszukiwanego, funkcjonariusze zastali też jego 18-letniego kolegę.

Podczas realizacji zatrzymania 21-latka, kryminalni zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie jego gościa. Gdy w pewnym momencie 18-latek położył coś szybko na półkę, natychmiast byli przy nim policjanci. Odłożonym przedmiotem okazała się torebka z marihuaną. Narkotyki zostały zabezpieczone, a Patryk B. zatrzymany.

Obaj mężczyźni trafili do celi grodziskiej komendy. Patryk B. odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia. Za kratki trafi też Łukasz Ł. 21-latek będzie odbywał zastępczą karę pozbawienia wolności w zamian za niezapłacone grzywny.

dt, kz

 

Powrót na górę strony