Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa dozory za pobicie

Data publikacji 13.05.2010

Policjanci z Nowego Dworu wyjaśniają, jaka była przyczyna, że kilka osób najpierw pobiło 39-letniego mężczyznę, a następnie jego 19-letniego syna. Obaj pokrzywdzeni trafili do szpitala. W kilka minut po zdarzeniu mundurowi zatrzymali dwóch podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Po usłyszeniu zarzutów Damian N. i Damian O. trafili pod dozór policyjny.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie. Wtedy do policjantów z Nowego Dworu Mazowieckiego dotarła informacja o bójce kilku osób przy ul. Sempołowskiej.Funkcjonariusze, którzy pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia, zastali dwóch pobitych. Natychmiast wezwano karetkę pogotowia, którą obaj pokrzywdzeni zostali odwiezieni do szpitala.

Informacje o zdarzeniu zostały przekazane drogą radiową wszystkim policjantom z Nowego Dworu. W wyniku błyskawicznej akcji funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie pobicia. Jeden z nich było pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u Damiana N. 1,3 promila alkoholu w organizmie. Damian N. i Damian O. usłyszeli już zarzuty udziału w pobiciu. Obaj zostali objęci także dozorem policyjnym.

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego ustalają, co było przyczyną tak agresywnego zachowania oraz kto jeszcze był zamieszany w zdarzenie.

ea/ij

Powrót na górę strony