Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z kokainą

Data publikacji 11.05.2010

Na trzy miesiące sąd aresztował zatrzymanego przez policjantów z Ochoty 28-letniego Piotra M. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli kokainę o czarnorynkowej wartości ponad 1350 złotych, woreczki foliowe do jej pakowania oraz wagę elektroniczną do odważania narkotyków. Teraz zatrzymanemu grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Jeden z bloków przy ulicy Skorochód-Majewskiego stał się po południu obiektem obserwacji kryminalnych z Ochoty zwalczający przestępczość narkotykową. Według uzyskanych informacji mieszkający tam mężczyzna handlował narkotykami.

Po kilkunastu minutach oczekiwania przed blokiem pojawił się Piotr M. Kiedy zauważył, że jest obserwowany próbował się oddalić, jednak policjanci zastąpili mu drogę. W trakcie legitymowania 28-latek zachowywał się nerwowo, mówił drżącym głosem.

Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli 9 gramów kokainy, wartej ponad 1350 złotych, woreczki foliowe do jej pakowania oraz specjalną wagę elektroniczną do odważania narkotyków. Paweł M. został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Opaczewskiej. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

dt, ew

 

Powrót na górę strony