Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził, że utnie jej mały palec

Data publikacji 07.05.2010

Policjanci z Bielan zatrzymali 38-letniego Krzysztofa O., który groził śmiercią swojej konkubinie. Pijany mężczyzna wszedł do jej mieszkania i krzyczał, że ją zabije. Chwycił nóż kuchenny, złapał ją za nogę, położył jej stopę na stołku i próbował uciąć jej mały palec od nogi. Na szczęście kobiecie udało się uciec. Teraz konkubent odpowie za groźby karalne. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

W późnych godzinach wieczornych Krzysztof O. zjawił się pod drzwiami mieszkania swojej konkubiny. Mężczyzna był nietrzeźwy i bardzo agresywny. Udało mu się wejść do środka. 38-latek wszczął awanturę. Krzyczał, że podetnie kobiecie gardło i obetnie jej nogę. Mężczyzna wziął leżący na szafce nóż kuchenny i zaczął nim grozić. W pewnym momencie złapał kobietę za nogę, położył jej stopę na stołku i próbował obciąć jej mały palec. Na szczęście kobieta w porę uciekła i powiadomiła bielańską policję.

Kilka minut po zgłoszeniu, pod wskazanym adresem byli już policjanci. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego Krzysztofa O. 38-latek przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego. Stąd, w związku ze stanem nietrzeźwości, trafił do izby wytrzeźwień. Mężczyzna został przesłuchany przez bielańskich dochodzeniowców. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie gróźb karalnych pod adresem konkubiny.

dt, eb

 

Powrót na górę strony