Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki zabezpieczone w Sulejówku

Data publikacji 05.05.2010

Kilka dilerek z amfetaminą zabezpieczyli mińscy kryminalni podczas przeszukania u Damiana D. 35-letniego mieszkańca województwa śląskiego, w czasie działań w Sulejówku. Funkcjonariusze od dłuższego czasu podejrzewali mężczyznę o kontakty z narkobiznesem. Za nielegalne posiadanie środków odurzających mężczyzna usłyszał karny zarzut. Damian D. dobrowolnie poddał się karze.

Kryminalni z mińskiej komendy prowadzili działania wymierzone w nielegalny handel narkotykami. Jeden z tropów wiódł do Sulejówka. W jednym z domów miał przebywać 35-letni Damian D. pochodzący z województwa śląskiego. To właśnie on był celem policyjnych działań.

Policjanci dokładnie przeszukali mieszkanie, które wynajmował Damian D. Podczas dokładnej kontroli znaleziono ukryte w jednym z pokojów dilerki z amfetaminą. Zabezpieczone przez kryminalnych środki zabrano do depozytu, a ich właściciela do celi.

Damian D. usłyszał zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się i dobrowolnie poddał karze. Tymczasem kryminalni kontynuują działania i pracują nad ustaleniem źródła pochodzenia amfetaminy, zabezpieczonej u Damiana D.

 

ak, dn

 

Powrót na górę strony