Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znowu uratowali ludzkie życie

Data publikacji 04.05.2010

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów udało się uratować 31-letnią mieszkankę Warszawy, która wysłała do jednego z mieszkańców województwa lubelskiego wiadomość, że targnie się na swoje życie. Kobieta nie zdążyła spełnić swojej obietnicy, bo równie błyskawicznie interweniowali południowoprascy wywiadowcy, którzy pojechali sprawdzić adres przekazy im przez funkcjonariuszy z Mińska Mazowieckiego.

Do mińskiej komendy zgłosił się 32-letni mężczyzna pochodzący z województwa lubelskiego. Mężczyzna był przejęty, bo dostał wiadomość od poznanej w internecie kobiety, że ta może próbować targnąć się na własne życie. Oficerowie dyżurni błyskawicznie ustalili adres, pod którym mogła mieszkać dziewczyna. Policjanci skontaktowali się z południopraskimi kolegami, prosząc o pomoc i powiadomienie służb medycznych.

Pod wskazany adres natychmiast pojechali wywiadowcy. Kobieta była w domu, nie zdążyła spełnić swojej obietnicy. Funkcjonariusze wezwali lekarza. Sprawa zakończyła się zabraniem jej do szpitala na obserwację, gdyż prawdopodobnie przechodziła ona załamanie nerwowe.

ea/dn
 

Powrót na górę strony