Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za groźby odpowie przed sądem

Data publikacji 04.05.2010

Już w 2005 roku mieszkaniec Bielan fizycznie i psychicznie znęcał się nad żoną. Wówczas żona dała mu drugą szansę. Niestety mężczyzna nie wykorzystał jej. Kobieta po kolejnej już awanturze, jaką urządził jej były mąż, poinformowała o swojej sytuacji bielańskich policjantów. Ci niezwłocznie pojawili się na miejscu. Tym razem Sylwester S. odpowie za groźby karalne.

Po raz pierwszy zawiadomienie o znęcaniu psychicznym, pokrzywdzona złożyła w 2005 roku. Jednak po przemyśleniu całej sprawy, postanowiła dać mu drugą szansę. Niestety były mąż nie wykorzystał jej. Po raz kolejny wrócił do domu pod wpływem alkoholu. Kobieta wraz z córką, która przyszła do niej w odwiedziny zamknęły się w pokoju, aby nie być narażoną na bezpośrednią agresję. Pijany mężczyzna zaczął grozić byłej żonie, jednocześnie próbując dostać się do jej pokoju. Zaniepokojona kobieta obawiając się spełnienia tych gróźb wezwała policję. Dopiero to spowodowało, że mężczyzna trochę uspokoił się.

Mundurowi zatrzymali pijanego Sylwestra S. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzuty za kierowanie gróźb karalnych pod adresem żony. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

ak, eb

Powrót na górę strony