Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli podczas kradzieży

Data publikacji 01.05.2010

Włamali się na strych i do garażu. Kiedy usiłowali wynieść kuchnię węglową i stelaż od namiotu, zostali zauważeni przez właściciela posesji. 33-letni Dariusz S. i jego niespełna 18-letni kompan przyznali się do włamania. Obaj poddali się dobrowolnie karze pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 3 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata oraz obowiązkowi naprawienia szkody.

Właściciel posesji przy ul. Reymonta zauważył otwarte drzwi prowadzące na strych. W pomieszczeniu na poddaszu brakowało kilku przedmiotów m.in. maszyny do szycia i kompletu opon. Po chwili zauważył, że otwarte są również drzwi do garażu. Wracając do domu natknął się na dwóch mężczyzn, którzy usiłowali wynieść kuchnię węglową i stelaż od namiotu. Jednego z nich udało się właścicielowi ująć natychmiast. Kolejny został zatrzymany przez policjantów z legionowskiej komendy.

Dariusz S. podczas zatrzymania miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. 33-latek i jego niespełna osiemnastoletni kompan, Patryk Ch. przyznali się do dokonania włamania na strych i do garażu. Mężczyźni poddali się dobrowolnie karze pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 3 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata oraz obowiązkowi naprawienia szkody.

ds, mm

Powrót na górę strony