Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali znaczną ilość amfetaminy

Data publikacji 30.04.2010

Znaczną ilość amfetaminy i marihuany zabezpieczyli policjanci wydziału kryminalnego po przeszukaniu 3 osób i mieszkania. Karol D. i Józef J. mieli przy sobie ponad 15 gramów marihuany, zaś Jan P. w swoim mieszkaniu schował marihuanę. Cała trójka został zatrzymana i wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj policjanci wystąpią z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy kryminalni otrzymali informację, że od pewnego czasu, na terenie Bielan, trzej mężczyźni, mają związek ze środowiskiem narkotykowym. Jak zawsze w takich sytuacjach policjanci przeprowadzili rozpoznanie. Podjęte przez nich czynności doprowadziły do zatrzymania Karola D., Jana P. i Józefa J.

Przy ulicy Kolumbijskiej, kryminalni zatrzymali pojazd, którym poruszało się trzech kolegów. 22-letni Karol D. i 23-letni Józef J. mieli przy sobie ponad 15 gramów amfetaminy oraz wagę elektroniczną. W mieszkaniu 22-letniego Jana P. policjanci znaleźli prawie 5 gramów marihuany.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Janowi P. został już przedstawiony zarzut za posiadanie narkotyków. Dwaj jego koledzy jeszcze dziś spotkają się z prokuratorem, który z pewnością przedstawi im zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Prawdopodobnie wobec obu mężczyzn zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

ea/eb

Powrót na górę strony