Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli z nożem na kolegę

Data publikacji 28.04.2010

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali dwóch mężczyzn. Krzysztof O. i Norbert K. napadli na kolegę z nożem. Mężczyźni odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Najpierw razem grali w karty. Przy tej okazji pili alkohol. W pewnym momencie doszło do sprzeczki pomiędzy mężczyznami. Na początku kłócili się i wyzywali. Chwilę później Krzysztof O. i Norbert K.szarpali i kopali Jarosława R. Jeden z mężczyzn chwycił za nóż i groził, że skaleczy mu dłoń, drugi trzymał za ręce. Żądali telefonu i pieniędzy. Po kilku minutach szarpaniny, przewrócili Jarosława R. Zabrali mu telefon, kartę płatniczą i uciekli.
 

Kilka godzin później, mundurowi zatrzymali i umieścili w policyjnym areszcie Krzysztofa O. i Norberta K. Dochodzeniowcy po zebraniu kompletu materiałów, przekazali w ręce prokuratora obu mężczyzn. Usłyszeli zarzut rozboju z użyciem noża. Sąd wobec nich zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
 
ms

Powrót na górę strony