Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani złodzieje i paser, odzyskane mienie

Data publikacji 23.04.2010

Najpierw było zgłoszenie kradzieży roweru górskiego o wartości 1000 złotych, potem kilka szybkich ustaleń i sprawdzeń policjantów pionu kryminalnego komisariatu w Rembertowie, potem trafne typowanie i na koniec zatrzymania. W ręce funkcjonariuszy wpadło dwóch złodziei i paser, a do tego wszystkiego policjanci odzyskali rower, który powrócił już do właściciela. A wszystko zaledwie w niespełna dwie doby.

Do komisariatu w Rembertowie zgłosił się obywatel, który złożył zawiadomienie o kradzieży roweru górskiego o wartości tysiąca złotych. Policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego natychmiast zajęli się sprawą. Ustalili wszystkie szczegóły, dokonali kilku sprawdzeń i ustaleń i w efekcie trafnie wytypowali obu złodziei, a następnie szybko i sprawnie ich zatrzymali.

22-letni Michał R. i 28-letni Daniel S. przyznali się do popełnienia przestępstwa. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży roweru. Funkcjonariusze na tym jednak nie poprzestali. Po nitce do kłębka trafili również do miejsca, gdzie znajdował się rower i do pasera. 61-letni Jan W. również trafił do policyjnej celi. Odpowie za paserstwo. Rower został okazany pokrzywdzonemu, który bez wątpliwości potwierdził, że jest jego własnością i mógł go odebrać z komisariatu.

 

ak, jw

 

Powrót na górę strony