Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł paliwo i nielegalnie posiadał broń

Data publikacji 21.04.2010

Tankował na stacjach paliwo, nie płacił rachunków i uciekał. Złodziej poruszał się samochodem na podrobionych tablicach rejestracyjnych. Dzięki wytężonej pracy kryminalnych z Ochoty 30-letni Mariusz N. został zatrzymany. Dodatkowo podczas przeszukania policjanci znaleźli u niego broń, którą posiadał nielegalnie.

Już od jakiegoś czasu do policjantów z Ochoty wpływały zgłoszenia o kradzieży paliwa na stacjach benzynowych na terenie dzielnicy. Funkcjonariusze bardzo wnikliwie zaczęli ustalać okoliczności sprawy. Była ona na tyle trudna, że sprawca poruszał się samochodem na podrobionych tablicach rejestracyjnych. To jednak nie przeszkodziło prowadzącym sprawę do jej pozytywnego zakończenia.

Dwa dni temu kryminalni zatrzymali 30-letniego Mariusza N. Podczas przeszukania jego samochodu znaleziono broń, którą posiadał nieleganie. Śledczy udowodnili mu 5 kradzieży paliwa na łączną kwotę 1000 złotych, których dokonał w przeciągu trzech miesięcy. Wczoraj Mariusz N. został tymczasowo aresztowany. Może mu za to grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

dt, ew
 

 

Powrót na górę strony