Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieletni pobili za to, że podrywał ich koleżanki

Data publikacji 21.04.2010

Policjanci z Bielan zatrzymali cztery osoby, które pobiły i okradły chłopaka za to, że podrywał ich koleżanki. Dziewczyny „wystawiły” pokrzywdzonego. 16-letni Grzegorz W., 16-letni Janusz S., 15-letni Piotr W. oraz 20-letni Paweł J. zabrali pokrzywdzonemu MP4. Nieletni odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem rodzinnym, zaś dorosły poniesie odpowiedzialność karną.

Kilka dni temu do siedzącej w Parku Saskim pary przysiadł się młody mężczyzna. Młodzi ludzie zaczęli ze sobą rozmawiać, aż w końcu nowo poznany mężczyzna zaproponował, aby napili się alkoholu. Po pewnym czasie cała trójka postanowił przemieścić się na Bielany. Na jednym z przystanków metra pojawili się kontrolerzy. Chłopak towarzyszący dziewczynie uciekł, tak że została ona z nowo poznanym mężczyzną. Po pewnym czasie dołączyła do nich koleżanka. Chłopak, który był pod wpływem alkoholu, zaczął podrywać obie dziewczyny. Jego zaloty niestety nie spodobały się dziewczynom, więc zadzwoniły po pomoc do swoich kolegów, doskonale zdając sobie sprawę z tego, jak zakończy się konfrontacja kolegów z nowo poznanym chłopakiem.

Na pomoc koleżankom przyjechał 16-letni Grzegorz W., 16-letni Janusz S., 15-letni Piotr W. oraz 20-letni Paweł J. Sprawcy pobili pokrzywdzonego i zabrali mu odtwarzacz MP 4. Nieletni odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem rodzinnym, zaś dorosły przed sądem karnym. Odpowiedzialność poniosą również dwie dziewczyny, które „wystawiły” pokrzywdzonego. Nimi również zajmie się sąd rodzinny.

ea/eb

Powrót na górę strony