Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał przekupić policjantów

Data publikacji 19.04.2010

Bielańscy wywiadowcy zatrzymali 34-letniego Armena M., którzy na jednym z bazarów na Bielanach handlował papierosami bez polskich znaków akcyzy. Nie po raz pierwszy obywatel Armenii jest w rękach Policji. Tym razem jeszcze chciał przekupić policjantów oferując im 300 złotych. Mężczyzna odpowie teraz za wprowadzanie do obrotu towaru nie posiadającego polskich znaków akcyzy skarbowej oraz udzielanie korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy patrolując teren Bielan około 13:00 zauważyli w obrębie jednego z bazarów mężczyznę handlującego papierosami bez akcyzy. Jest on doskonale znany bielańskim policjantom, w ostatnim czasie był zatrzymywany kilka razy. Podczas legitymowania funkcjonariusze znaleźli u 34-latka kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Obywatel Armenii próbował przekupić policjantów, chciał go puścili, oferując im 300 złotych.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy przy ul. Żeromskiego. Prokurator przedstawił zarzuty za wprowadzanie do obrotu towaru nie posiadającego polskich znaków akcyzy skarbowej oraz udzielanie korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ak, eb

 

Powrót na górę strony