Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mieszkanie pełne narkotyków

Data publikacji 21.04.2010

Dwie wagi elektroniczne służące do dokładnego porcjowania narkotyków, 60 porcji marihuany, 32 porcje kokainy, ponad 2000 złotych w gotówce, kilkaset gotowych do użycia tzw. dilerek oraz inne zabronione substancje. To wszystko zabezpieczyli podczas przeszukania mieszkania Patryka M. kryminalni z Legionowa.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych w Legionowie 45 gramów substancji odurzających to ponad 5000 złotych. W mieszkaniu ujawniono też wiele innych substancji, których posiadanie przemawia na niekorzyść podejrzanego. Policjanci na miejscu znaleźli także ponad 2000 złotych, które mogą pochodzić z przestępstwa. Pieniądze zostały zabezpieczone na poczet przyszłej kary.

Funkcjonariusze zatrzymali także podejrzanego w tej sprawie mężczyznę, którego w chwili przeszukania nie było w domu. Patryk M. od kilku dni ukrywał się przed organami ścigania, wiedząc o „nalocie”. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

ea/rsz


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.57 MB)

Powrót na górę strony