Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tabletki ukrył w szafce

Data publikacji 09.04.2010

169 tabletek extazy odkryli kryminalni z Pruszkowa w mieszkaniu 30-letniego Tomasza M. Mężczyzna ukrył je w pudełku w szafce. Wcześniej przekonywał funkcjonariuszy, że nie ma w domu żadnych narkotyków. Tabletki znaleziono i zabezpieczono do dalszych badań. Zatrzymanemu zaś za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż po 6.00 kryminalni z Pruszkowa zapukali do mieszkania Tomasza M. 30-latek był bardzo zdwiwiony widokiem funkcjonariuszy. Przekonywał policjantów, że nie ma żadnych narkotyków. Ci jednak nie uwierzyli mu i postanowili sprawdzić mieszkanie. Podczas przeszukania w jednej z szafek znaleźli plastikowe pudełko, a w nim dwie torebki foliowe z rożnymi pigułkami: jedne były białe a drugie różowe. Tomasz M. nie potrafił wyjaśnić ich pochodzenia. Tabletki zabezpieczono, a mężczyznę przewieziono do komendy.

Badania testerem potwierdziły podejrzenia policjantów. Tester wykazał, że jest to 169 tabletek extazy. Teraz zostaną one przesłane do szczegółowych badań labolatoryjnych. 30-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

 

ak, dn
 

Powrót na górę strony