Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprzedawał narkotyki nieletnim

Data publikacji 08.04.2010

Jest znany miejscowym policjantom i był już notowany w policyjnych kartotekach. Tym razem jest podejrzany o handel środkami odurzającymi, w tym o sprzedawanie ich osobom nieletnim. 25-letni Łukasz W. został wczoraj zatrzymany przez kryminalnych z Legionowa.

Sprzedawanie narkotyków osobom nieletnim w świetle prawa jest traktowane jako zbrodnia i właśnie dlatego jest zagrożone najwyższym wymiarem kary tj. od 3 lat pozbawienia wolności. Podejrzany o popełnienie tego przestępstwa Łukasz W. został zatrzymany we wtorek po południu przez legionowskich kryminalnych.

Jego zatrzymanie i przeszukanie mieszkania 25-latka ma związek ze sprawą czwórki 16-latków zatrzymanych przez policjantów w " Lany poniedziałek". Wtedy to przy jednej z osób funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Żmudna praca operacyjna policjantów prowadzących tę sprawę potwierdziła ich przypuszczenia. W jednych z pomieszczeń na terenie posesji, którą zamieszkiwał podejrzany, kryminalni znaleźli około 20 gramów marihuany oraz wagę.

25-latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty posiadania i handlu narkotykami a sąd rejonowy w Legionowie podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące.

 

ak, rsz

Powrót na górę strony