Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził matce nożem

Data publikacji 08.04.2010

Groził matce nożem, że ją zabije. Zrozpaczona kobieta wezwała na miejsce Policję. Krzysztof K. został zatrzymany. Był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. 36-latek na wniosek policjantów i prokuratury został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Pierwsza informacja o agresywnym zachowaniu Krzysztofa K. dotarła do policjantów z Ursusa w marcu tego roku. Z relacji kobiety wynikało, że 36-latek dodawał sobie odwagi alkoholem i po jego wypiciu w domu wszczynał awantury. W komisariacie w Ursusie było prowadzone postępowanie karne za znęcanie się nad matką.

W poniedziałek 36-latek wrócił do domu pijany. Znowu zaczął grozić matce, że ją zabije. Tym razem wymachując nożem kuchennym. Przerażona kobieta wezwała Policję. Krzysztof K. został zatrzymany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili już mężczyźnie zarzuty. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratury o zastosowaniu wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowego aresztu. Krzysztof K. najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

ea/ew

Powrót na górę strony