Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki przechowywał w termosie

Data publikacji 08.04.2010

Funkcjonariusze wydziału zwalczania przestępczości narkotykowej wolskiej komendy udali się na ul. Młynarską. Mieli informację, że w jednym z lokali może przebywać osoba, która posiada środki odurzające. W czasie przeszukania mieszkania 22-letniego Piotra N. wmetalowym termosie funkcjonariusze ujawnili 25 zawiniątek z marihuaną. Mundurowi zabezpieczyli wagę elektroniczną i środki pieniężne. Piotr N. został zatrzymany. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego wolskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej sprawdzają każdą otrzymaną informację o miejscach i osobach mogących posiadać środki odurzające. Wczoraj zapukali do drzwi 22-letniego Piotra N.

W czasie przeszukania jego mieszkania ujawnili termos metalowy. W nim znajdowało się 25 zawiniątek z zwartością suszu roślinnego o wadzę 29 gramów. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i środki pieniężne w wysokości 200 złotych. Piotr N. po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszy zarzuty posiadania śródków odurzających. Za ten czyn grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

ea/jb

Powrót na górę strony